logo-new
ثبت نام و ساخت پروفایل با امکانات متنوع در Irconstruct برای تمامی شرکت ها رایگان می باشد، برای معرفی شرکت خود در مرجع اطلاعات شرکت های فعال صنعت ساختمان طبق راهنمای زیر عمل نمائید.

برای ساخت پروفایل ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید. برای این منظور از طریق لینک "عضویت و ایجاد پروفایل" وارد صفحه ثبت نام شده و فرم مربوطه را پر کنید. در این قسمت علاوه بر نام که می تواند نام شرکت یا شخص باشد شما بایستی یک نام کاربری و رمز عبور با حروف لاتین برای خود انتخاب و در قسمت مربوطه درج نمایید. نام کاربری و رمز عبور را همواره به خاطر داشته باشید چرا که برای ورود به سایت به آنها نیاز خواهید داشت. در قسمت ایمیل یک آدرس پست الکترونیک وارد کنید و بر روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک کنید. لینک فعال سازی ثبت نام به این ایمیل شما فرستاده می شود و شما بمنظور تکمیل فرایند ثبت نام باید وارد صندوق دریافت پست الکترونیک خود شده و بر روی لینک فعال سازی کلیک نمائید.

پس از تکمیل فرآیند ثبت نام شما می توانید درصفحه اول سایت و از قسمت "ورود به پروفایل" با نام کاربری یا ایمیل خود بعلاوه رمز عبور که در موقع ثبت نام درج نموده اید وارد سایت شوید.

پس از ورود به سایت، در منوی سمت راست از طریق گزینه "ویرایش اطلاعات ثبت نام" می توانید اطلاعات ثبت نام از قبیل نام کاربری و رمز عبور را ویرایش کنید و همچنین با کلیک بر روی لینک "ثبت اطلاعات شرکت" نسبت به ساخت پروفایل شرکت اقدام نمایید.

در فرم ثبت اطلاعات شرکت، اطلاعات مورد نظر خود از قبیل نام شرکت، معرفی، سوابق، محصولات، خدمات، اطلاعات تماس و ... را وارد کرده و همچنین می توانید فایل های لوگوی شرکت، کاتالوگ، لیست قیمت و تصاویر مرتبط با شرکت، گواهینامه ها یا محصولات خود را بارگزاری نمائید.

شما همچنین می توانید در قسمت اطلاعات تماس پس از وارد کردن آدرس، با وارد کردن طول و عرض جغرافیایی محل قرارگیری شرکت، موقعیت شرکت خود را بر روی نقشه گوگل در پروفایل خود نمایش دهید. برای تعیین عرض و طول جغرافیایی مورد نیاز جهت نمایش محل شرکت خود در نقشه گوگل به وب سایت زیر مراجعه نمایید:
http://itouchmap.com/latlong.html
در وب سایت فوق ابتدا محل شرکت خود را بر روی نقشه تعیین کرده و سپس مقادیر Latitude (عرض جغرافیایی)  و Longitude (طول جغرافیایی) به دست آمده را در فیلدهای مربوطه وارد نمایید.

در نهایت بر روی دکمه ذخیره اطلاعات کلیک کنید. در صورتی که شما فایل هایی از قبیل عکس، کاتالوگ و ... برای بارگزاری انتخاب کرده باشید بر اساس حجم فایل های انتخاب شده، ثبت اطلاعات ممکن است زمانبر باشد، لطفا تا زمان مشاهده پیام تکمیل ذخیره اطلاعات از بستن صفحه خودداری نمایید.