logo-new
Подробнее на сайте: https://avtoforward.ruhttps://repairurauto.ruhttps://dircomputer.ruhttps://autotodrive.ruhttps://proavtoremont.ruhttps://robustauto.ru https://init-pc.ru
https://catchcomputer.ruhttps://freshcomputer.ru https://runcomputer.ru
https://oncomputer.ruhttps://ddauto.ruhttps://controlcomputer.ruhttps://computertab.ru https://clearcomputer.ru
سوالات متداول
برای کارفرمایان و پیمانکاران
دسترسی سریع و بیواسطه به اطلاعات شرکت های ارائه دهنده خدمات ساختمانی (شامل محصولات و خدمات، سوابق، کاتالوگ، لیست قیمت، اطلاعات تماس و ...) در یک پرتال متمرکز
برای شرکت های فعال در صنعت ساختمان
تجربه ای جدید در بازاریابی اینترنتی با معرفی محصولات و خدمات خود بطور حرفه ای در یک صفحه اختصاصی با امکانات متعدد (شامل گالری عکس، بارگزاری گاتالوگ، لیست قیمت و ...)
1. وب سایت irconstruct.com مرجعی برای دسترسی به اطلاعات شرکت ها در یک پرتال متمرکز بمنظور جستجو و مقایسه سریع شرکت ها می باشد و حضور در سایت امکان رقابت با دیگر شرکت های حاضر در سایت با زمینه فعالیت مشابه شما را فراهم می کند. 
2. در موتورهای جستجوی اینرنتی مانند گوگل وب سایت های مرجع که میزان بازدید بالایی دارند در صفحات اول نتایج جستجو نمایش داده می شوند. بنابراین پروفایل شرکت ها در سایت های پربازدید امکان دیده شدن بیشتری نسبت به وبسایت آن شرکت ها توسط بخش قابل توجهی از جویندگان خدمات که از طریق موتورهای جستجو به دنبال محصول مورد نظر خود می گردند، دارد.
شما می توانید با درج لینک در پروفایل خود، بازدیدکنندگانی که از موتورهای جستجو شما را پیدا کرده اند به بازدید از وب سایت شرکت و کسب اطلاعات کامل تر ترغیب نمایید.
خیر، در حال حاضر فقط امکان ایجاد پروفایل برای اشخاص حقوقی وجود دارد.
لينك فعال سازي به ايميل شما ارسال مي شود. اگر ايميل داخل صندوق دريافت (inbox) شما نبود لطفا پوشه "هرزنامه" (spam) را چک كنيد.
 در صفحه اول سایت در قسمت "ورود به پروفایل" لینک هایی برای بازیابی نام کاربری و رمز ورود در نظر گرفته شده است که با کلیک بر روی آنها و پیگیری دستورالعمل ها می توانید نام کاربری یا رمز ورود را مجددا دریافت کنید.