logo-new

ورود به پروفایل

شرکت های مشابه

تولید کننده درب و پنجره دوجداره و اجرای نمای شیشه ایی
دکوراسیون داخلی
طراحی و دکوراسیون داخلی، تولید مصنوعات چوبی
تولید پنل های دکوراتیو و طراحی دکوراسیون
چمن مصنوعی و طراحی فضای سبز و چمن ارزان مصنوعی و چمن زمین فوتبال و محوطه سازی
مشاوره، طراحی و اجرا معماری دکوراسیون داخلی و خارجی و مرجع رسمی فروش محصولات دکوراسیون
ویداوین بر اساس تخصص و تجربه در زمینه طراحی خطای دید و ادغام آنها با زمینه های مختلف تبلیغات و دکوراسیون موفق به توسعه راهکار عملی برای نسل جدید پوشش های تصویری شده است. در ایران بخش کوچکی از سرویس ویکاور با عنوان کفپوش سه بعدی مطرح شده است. دستاورد فعالیت های شرکت اصلی تحقیق، پژوهش و آزمودن روش های کوناگون در اجرای کفپوش، دیوار پوش و پوشش سقف؛ دستیابی به نمونه موفق و رفع مشکلات قبلی می‌باشد. ویکاور دارای تنوع بالا طرح، امکان سفارشی سازی در طراحی و تفاوت در متریال اجرا بسته به نوع بهره برداری می‌باشد.
همچنین امکان بهره گیری از تکنیک های خطای دید و ‌طراحی دگرگون سه بعدی وجود دارد. این امکان میتواند در راستای اهداف طراح داخلی برای القای احساس، ابعاد، رنگ و ساختار متفاوت باشد.
1394
دکوراسیون و معماری
محصولات، خدمات و نیازمندی ها
ویداوین بر پایه ارائه سرویس ها و تولید محصولات مبتنی برتکنیک های خطای دید شروع به فعالیت کرده است. سهم عمده ای از منابع و فعالیت های ویداوین صرف تحقیق و توسعه این محصولات و سرویس های جدید می‌شود.
کاربردهای فراوان تکنیک های خطای دید سبب شده است تا با ورود به حوزه های جدید و ادغام تکنیک های گوناگون با آنها، محصولاتی جذاب و کاربردی متولد شوند. همچنین تجربه همکاری با نام های بزرگ و آشنای تجاری در پروژه های مختلف، زمینه ساز ارتقاء، تکمیل و بهبود فرایندهای این خدمات بوده است.
ما در ویداوین در تلاش هستیم تا با خلاقیت و تلاش مداوم برای ارائه بیشترین کیفیت، نگاه مصرف کننده نهایی را نسبت به تولیدات مدرن در زمینه طراحی دکوراسیون و معماری و محصولات مرتبط با آن بهبود بخشیم.
چشم انداز ویداوین دستیابی به جایگاهی برای خلق تجربه های شگفت انگیز و تاثیرگذار برای همه می‌باشد.
اطلاعات تماس
  • 66465452
alireza.karimzadeh13@gmail.com
تهران
تهران
خیابان انقلاب

این شرکت را در پروفایل شبکه اجتماعی خود معرفی نمایید:

FacebookTwitterDiggDeliciousReddit