logo-new

Irconstruct.com یک دایرکتوری جامع خدمات صنعت ساختمان می باشد که با هدف بوجود آوردن رابطه تجاری بی واسطه مابین کارفرمایان، پیمانکاران و شرکت های فعال در صنعت ساختمان کشور بوجود آمده است. این پایگاه اینترنتی به شرکت های فعال در صنعت ساختمان امکان می دهد به معرفی محصولات، خدمات و سوابق خود پرداخته و در معرض دید کسانی که از این وب سایت بعنوان مرجعی سریع و مطمئن برای یافتن خدمات و محصولات بی واسطه و رقابتی استفاده می کنند، قرار گیرند.

تبلیغات بنری (تصویری یا فلش) در این وب سایت علاوه بر افزایش مستقیم میزان بازدید و بالا بردن ترافیک وب سایت شما، تاثیر بسزایی در تثبیت برند تجاری و آشنا نمودن ذهن مراجعین سایت با محصولات و خدمات شما دارد.
برای سفارش تبلیغات، بنر گرافیکی مورد نظر خود را با رعایت محدودیت های ذکر شده در زیر از طریق ایمیل به آدرس ads@irconstruct.com ارسال نمایید.
 
کلاس محل نمایش ابعاد بنر (عرض*ارتفاع) مدت نمایش قیمت (تومان)
A صفحه اصلی، زیر لوگو 180*200 px 3 ماه 210,000
B صفحه اصلی، بنر متحرک پایین قسمت جستجو 180*480 px 3 ماه 190,000
C سمت راست تمام صفحات سایت 130*220 px 3 ماه 140,000
C2 سمت راست تمام صفحات سایت 270*220 px 3 ماه 250,000
 
لطفا در ایمیل ارسالی، محل نمایش و مدت زمان مورد نظر برای تبلیغ، لینک تبلیغ و اطلاعات تماس (تلفن یا ایمیل) را ذکر نمایید. پس از بررسی و تایید بنر و نوع تبلیغ، به شرط دارا بودن شرایط، اطلاعات مورد نظر برای تکمیل سفارش برای شما ارسال خواهد شد.
همچنین در صورتی که نیاز تبلیغاتی شما در محدوده جدول فوق قرار ندارد و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق آدرس ایمیل  ads@irconstruct.com یا شماره تلفن پشتیبانی سایت با ما تماس بگیرید.